Acupressure Mat With Pillow and Bag - 130x50 cm, Pink

Mata zdrowotna do akupresury z kolcami poduszka

zł131.90
Tax included

Specyfikacja:
REDUKCJA BÓLU - Naturalnie zmniejsz napięcie mięśni, ból pleców i bóle głowy, po prostu codziennie leżąc na macie przez 10-30 minut. Akupresura uwalnia endorfiny, które blokują ból, i pomaga rozluźnić mięśnie pleców, szyi i stóp.
PEŁNE WSPARCIE - Mata z pianki jest wystarczająco duża, aby móc się na niej połozyć, i w przeciwieństwie do wielu mat, które tylko zakrywają plecy, nasz zestaw zawiera poduszkę pokrytą punktami akupresury dla wsparcia szyi i bardziej holistycznego uśmierzenia bólu.
RELAKS I ŁAGODZENIE STRESU - Połóż się i zrelaksuj na „łóżku z igieł, aby masować punkty nacisku, które pomagają uwolnić napięte mięśnie i zmniejszyć stres. Użyj przed snem, aby poprawić swój odpoczynek i zmniejszyć bezsenność.
ZWIĘKSZONA ENERGIA I OBIEG - Tysiące punktów akupresury pobudzają nerwy i poprawiają krążenie krwi w celu zwiększenia energii i szybszej regeneracji mięśni, dzięki czemu świetnie nadają się dla osób, którzy sprowadzą siedzący tryb pracy/życia, a także dla aktywnych osób i sportowców.
WYSOKA JAKOŚĆ - mata akupresurowa o grubości 100% bawełny i roślinnej pianki eco ma 6210 punktów akupresury; poduszka na szyję ma 1782 punktów akupresury

SV-HK0411
Color
violet
Dimension
130x50 cm

Specific References