SPORT-VIDA
Check the Official Sportvida Partner in your country RU UA CZ SK FI

O nas

Sportvida: producent i dystrybutor sprzętu sportowego oraz akcesoriów sportowo-rekreacyjnych, właściciel marki Sportvida.

Jesteśmy firmą wywodzącą się z branży sportowej, o bogatym i wieloletnim doświadczeniu w produkcji, imporcie, wprowadzaniu do obrotu i oferowaniu produktów sportowych oraz szerokiej gamy różnorodnych akcesoriów sportowo-rekreacyjnych.

Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu oferowanych produktów: zarówno pod względem technologicznym, jakościowym, wykończeniowym jak i przede wszystkim- rynkowym. Cały czas śledzimy obecne trendy zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach światowych, aby nasza oferta była najlepiej dopasowana do oczekiwań odbiorców i użytkowników naszego sprzętu.

Dzięki długoletniej i ścisłej współpracy z wybranymi i rzetelnymi fabrykami, oferujemy Państwu produkty atrakcyjne wizualnie i graficzne, sprawdzone pod kątem jakościowym oraz bardzo atrakcyjne cenowo.

Nasza działalność obejmuje złożony proces, składający się z: produkcji, bezpośredniego importu, obsługi celnej, obsługi prawnej, logistyki, przygotowania graficznego, certyfikacji i oznaczania wg obowiązujących wymogów UE.

Sprzedaż prowadzona jest w wielu płaszczyznach: jesteśmy obecni na największych platformach sprzedaży detalicznych typu marketplace jak np. Allegro, Amazon, Empik; równolegle sprzedajemy nasze produkty w kanale hurtowym B2B oraz obsługujemy klientów zagranicznych, w tym naszych dystrybutorów.

ŁĄCZNIE NASZ WACHLARZ DZIAŁALNOŚCI OBEJMUJE:

  • produkcja i bezpośredni import
  • zapewnienie atrakcyjnej i szerokiej oferty
  • zapewnienie najniższych cen na rynku
  • sprzedaż hurtowa
  • sprzedaż detaliczna
  • sprzedaż na rynkach zagranicznych

Co nas wyróżnia?

Jako jedna z nielicznych firm w UE posiadamy powiązania właścicielskie z fabryką fitness w P.R.C.  Oznacza to, że artykuły fitness marki Sportvida powstają pod bezpośrednim nadzorem właścicielskim, są ciągle monitorowane,  przechodzą dodatkowe kontrole jakości, a łańcuch produkcji jest zoptymalizowany tak, by zapewnić stałe dostawy, atrakcyjne produkty i wysoki  poziom wsparcia posprzedażowego. Warto zaznaczyć, że dzięki takiemu powiązaniu, artykuły fitness marki Sportvida są oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach.

MAGAZYN NA MIEJSCU – SPRAWNA I SZYBKA OBSŁUGA KLIENTA

BEZPOŚREDNIA DOSTAWA W CAŁEJ EUROPIE I ROSJI

FABRYKA FITNESS – POWIĄZANIA WŁAŚCICIELSKIE

BEZPIECZEŃSTWO I MODNY DESIGN PRODUKTÓW

ATRAKCYJNA CENA PRODUKTÓW

WŁASNY ZNAK TOWAROWY SPORTVIDA – ZAREJESTROWANY W EUIPO