SPORT-VIDA
Check the Official Sportvida Partner in your country RU UA CZ SK FI

Nasze doświadczenie i targi branżowe

Nasza firma wywodzi się z branży sportowej i została stworzona z zamiłowania do sportu.

Nasze wieloletnie doświadczenie w sporcie pozwoliło nam wypracować szereg zasad, których bezwzględnie trzymamy się przy tworzeniu i wprowadzaniu do oferty nowych produktów.

Oznaczenie naszych towarów logo Sportvida zobowiązuje nas do zapewnienia jak najlepszej jakości oraz gwarancji zgodności ze wszystkimi wymaganymi dyrektywami i normami UE.

Ścisła współpraca z naszą fabryką fitness zapewnia stałą kontrolę nad produkcją i dostawami. Nieprzerwanie monitorujemy poziom zadowolenia naszych klientów i testujemy nasze produkty w różnych warunkach. 

Jednym z ważniejszych zakresów naszej działalności jest stałe badanie trendów rynkowych, wyszukiwanie nowych rozwiązań i pomysłów oraz wprowadzanie ich do naszej oferty.

Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych, aktywnie uczestniczymy w największych targach sportowych organizowanych w Chinach, corocznie spotykamy się z naszymi klientami, dystrybutorami i dostawcami na największych targach branżowych w różnych krajach UE oraz  odwiedzamy państwa naszych dystrybutorów, by jak najlepiej dopasować naszą ofertę do ich indywidualnych potrzeb.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do odwiedzania fabryk, obserwowania procesu produkcji, aktywnie angażujemy się w kwestie technologiczne i wykończeniowe.

Nasz dział graficzny nieprzerwanie pracuje nad tym, by nasze produkty były zgodne z najnowszymi trendami, interesujące wizualnie  i dopracowane w każdym szczególe.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi  armatorami i spedytorami, by zapewnić optymalne i najszybsze dostawy do naszego magazynu. 

Jesteśmy przekonani, że wszystkie obszary naszej działalności zostały tak usystematyzowane, by każdy użytkownik naszego towaru odczuwał zadowolenie z produktów marki Sportvida.